Reklam
Reklam
Reklam
Merve YAHYAOĞLU

Merve YAHYAOĞLU

Astroloji
[email protected]

İLKBAHAR: YENİLİKLERİN HABERCİSİ

14 Mart 2021 - 11:34

İyi pazarlar gökyüzünün peşinde olanlar;
13 Mart Balık burcundaki yeni aydan sonra bugün nasılsınız?
Biraz depresif, biraz huzursuz, biraz duygusal…
Her yeni ay yeni bir aşk, iş getirmiyor. Burcuna ve diğer gezegenlerle olan kombinasyonlarına göre değişiyor haritamızda, hayatımızdaki etkileri.
Bu yeni ayda sahnedeki oyuncuların içinde bir de Neptün var.
Balık burcundaki yeni ay bizi moral ve motivasyon olarak biraz düşürebilir. Önümüzdeki 10 gün boyunca içimize çekilmek isteyebilir, hayal kırıklıkları, duygusal gelgitler yaşayabilir, bolca uyumak isteyebiliriz.
Psikolojik rahatsızlıklarımız varsa yeniden depreşebilir. İlaç alma ihtiyacımız yaratabilir.
Balık; hayallerimiz, fedakarlıklarımız, teslimiyettir. Su elementidir. Evinizde iş yerinizde suyla ya da Neptünyen bir yeni ay olmasından dolayı gazla bağlantılı sorunlar çıkarıp tehlike arz edebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Kontrollerinizi yapıp, önlemlerimizi alalım.
Yeni ayın etkisiyle bol yağışlı bir hafta geçireceğiz.
Peki bu durumu nasıl kendi lehimize çevirebiliriz?
Balığın bize verdiği depresiflikten, Mart ayının bize verdiği ilkbahar enerjisi ve yeni mevsime geçişle birlikte uyanalım.
Yeni bir mevsim aslında hepimizin hayatında yeni bir dönem demektir. Yeniden işimize, sahnemize dönüyoruz.
Hayatlarımızda yeni perde açılıyor.
Bazılarımız yeni bir işe başlıyor, yeni bir şehirde hayat kuruyor, evleniyor, anne oluyor. Kısacası hayattan ne bekliyorsak o oluyor.
Duygularımızı görmezden gelmeden kaynağına inelim, hassas noktalarımızı onaralım. Tamamen iyileştiremeyebiliriz fakat farkına varırsak hafifletebiliriz.
Bu süreçte evrenin bize gönderdiği mesajlar için algımızı açık tutalım. Gördüklerimiz ve duyduklarımız doğru olmayabilir. Alt metinde bize anlatılmak isteneni okuyabilirsek, anlarsak kazançlı çıkan oluruz.
Bu haftanın bonusu: Ay burçlarımız.
Güneş burcumuz kimliğimizdir. Bunun yanı sıra duygularımızı nasıl yaşadığımızı, dürtülerimizi, eğilimlerimizi ay burcumuz gösterir.
Ay burcumuz ne ise duygularımızı o şekilde yaşarız. Haritamızda hangi evimizde ise en çok o ev konularına çekiliriz, o konuya yöneliriz.
Ay burcu Koç olanlar: Duygularında ani iniş çıkışlar yaşar ve genellikle fevri davranışlarda bulunurlar.
Ay burcu Boğa olanlar: Duygularını sabit yaşarken, güvenilir ve kendilerini güvende hissedecekleri ortamlara çekilirler.
Ay burcu İkizler olanlar: İletişimi güçlü, çevrelerine daha kolay uyum sağlayıp, sürekli olarak değişken duygular yaşarlar.
Ay burcu Yengeç olanlar: Aile, ev bağı kuvvetli olup, duygularını göstererek uçlarda yaşarlar.
Ay burcu Aslan olanlar: Gösteriş ve övülmeyi severler. Sahnede ve ilgi odağı olmaktan hoşlanırlar.
Ay burcu Başak olanlar: Çalışmayı sever ve detaycıdırlar. Konuşkan ve beceriklidirler.
Ay burcu Terazi olanlar: Uyumlu ve dengeli duygularla hayatlarını devam ettirirler. Yalnızlıktan hoşlanmazlar.
Ay burcu Akrep olanlar: Arzuları ve nefretleri güçlüdür. Her zaman gücü kendilerinde barındırıp sağlam bir iradeye sahip olmak isterler.
Ay burcu Yay olanlar: Baskı ortamlarından hoşlanmaz, özgürlüklerine düşkün olurlar. Sezgileri ve 6. Hisleri oldukça kuvvetlidir. Seyahat etmeyi severler.
Ay burcu Oğlak olanlar: Duyguları çok derinde yaşarlar. İşleri hayatları haline gelmiştir. Duygusal ihtiyaçlarını ifade etmekten çekinirler.
Ay burcu Kova olanlar: Bağımsızlığa önem verirler. Orijinal, akılcı fikirler üretirler. Girdikleri ortamda dikkat çekerler.
Ay burcu Balık olanlar: Romantik ve hayalperest olup başka alemlerde yaşarlar. Sanata yatkındırlar. Fedakarlık eğilimleri yüksektir.
Ay burcumuzun hayatımızdaki etkilerinin bilincinde olup, bu konularda dengede olmaya özen göstermeliyiz.
Duygularımızı dengede yaşayabildiğimizde olayların daha rahat ilerlediğini hissedeceğiz, göreceksiniz.
Sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu, sağlıklı bir pazar günü diliyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum