Reklam
Reklam
Reklam
Erdoğan GEZER

Erdoğan GEZER

Ters Köşe
erdgngz[email protected]

Politika ve sosyal medya

26 Şubat 2021 - 11:04

Düşünüyor ve diyordum bir dahaki seçimlerde sosyal medyayı iyi kullanan parti oyunu fazlaca artırır. Fakat şimdi an itibariyle ilaveler koyuyorum nemi; ülkede tanıma, tanıştırma anında bir biri ile görüştürme daha fazlası da varda yazayım artık. Bu tür uygulamaları birer sorumlu ile takip eden parti direk iktidar olur. 
Sakın espri yapıyorum falan sanmayın malesef diyemiyorum çünkü ülkemizin nerede ise yüzde 70’i bu tür uygulamaları telefonlarına indirmiş onunlada kalmayıp günün büyük bir kısmını bu mecralarda geçiriyor. Herkesin özgür iradesi tabiki istediğini yapar ama şunu da yazmadan geçemeyeceğim maşallah bugüne kadar ülkeyi yöneten tüm siyasi partiler bizi bu şekle getirmişler. 
Evet konu gerçekten incelemesi hatta bunun üzerine araştırmalar yapılması gereken düzeyde. Anlayacağınız  üzere milletin  büyük bölümü bir daha yazmayacağım uygulamalarda mutluluk mu arıyor ya da deşarj mı oluyor ama her ne hikmetse hepsi oralarda. 
Ciddi bir gerçekten bahsediyorum sayın siyasi liderler malesef size tavsiyem mitingler yapana kadar bu mecralarda bulunun iyi bir potansiyel yakalarsınız. Acı ama gerçek 81 ilden tahminlerinizin çok üstünde seçmen bulacaksınız. 
İşte gelişen dünyada başarıları ile konuşulan Türkiyemin televizyonlardaki çöp çatan programlarından sonra binler değil milyonlarla ifade edilecek kadar insanın olduğu uygulamalar vatandaşın nerede ise yaşam biçimi haline gelmiş. 
Haaaaa aralarındaki konuşma üslubunu soruyorsanız hiç girmeyeyim o konuya hep beraber moralimiz bozulmasın üzülmeyelim. 
        Sağlıkla kalın 
       Erdoğan Gezer

YORUMLAR

  • 0 Yorum